ESPO, s.r.o.  - přejít na úvodní stránku
ESPO, s.r.o.  - přejít na úvodní stránku
ESPO, s.r.o.  - přejít na úvodní stránku

ESPO, s.r.o. » O firmě ESPO, s.r.o.

čtvrtek, 25. července 2024

O firmě ESPO, s.r.o.

Firma ESPO s.r.o. byla založena v roce 1992 se zaměřením na zajišťování dodávek informačních technologií v jihomoravském regionu. Navzdory situaci, která původně nahrávala spíše distributorům neznačkových PC, jsme se již od počátku orientovali na kvalitní značkové komponenty a renomované dodavatele s jasně stanoveným cílem - vybudovat značce ESPO jméno, které je zárukou dlouhodobé kvality, stability a technické inovace.

Snaha nabídnout zákazníkům špičkovou výpočetní techniku optimalizovanou pro jejich konkrétní požadavky s dodržením optimálního poměru ceny a výkonu nás přiměla k tomu, abychom se stali certifikovanými partnery firmy Intel. V roce 1996 jsme získali statut IPI - Intel Partner Integrátor. Naši technici se pravidelně zúčastňují školení, jež tato firma pořádá, a jsou na nich seznamováni s jejími nejnovějšími produkty a záměry. To nám umožňuje dodávat zákazníkům nejnovější technologie, které firma Intel nabízí.

V roce 1998 se stala naše firma partnerem firmy IBM se statutem Business Partner. Jeden z hlavních důvodu, proč jsme se rozhodli pro IBM, byla skutečnost, že v dnešní tak náročné době informačních technologií firma IBM, která patří k největším světovým výrobcům, dodává ke svým produktům přidanou hodnotu, jež umožňuje našim zákazníkům maximálně efektivně využít jejich investované prostředky.

Rostoucí požadavky zákazníků na poskytování komplexních služeb jedním dodavatelem nás v roce 1998 vedla k náročným investicím na vybudování internetového uzlu a naše společnost se stala Internet Service Providerem. Z této oblasti v našem portfoliu naleznete služby od WEBhostingu, WEBdesignu či serverHostingu přes systémové služby pro operační systémy Windows nebo Linux až po poskytnutí pevného bezdrátového či metalického připojení a budování Virtuálních Privátních Sítí (VPN).

Zajišťujeme dodávky i komplexní správu Informačních a komunikačních technologií.

Dodávky HW

Dodávky a instalace výpočetní techniky včetně serverových řešení.

Návrh, a realizace a správa kamerových systémů

Novinkou v našich službách je poskytování služeb datového centra. Kde nabízíme Pronájem serveru, umístění vlastního serveru, pronájem RACKu, Virtuální server, virtuální disk, datový sklad a další služby.

Miroslav Slabý
jednatel společnosti